Taulant Xhaka nervozohet pas daljes nga fusha, hedh drejt pankinës shishen me ujë

Publikuar tek: sport, më 15:26 11-06-2016 Taulant Xhaka nervozohet pas daljes nga fusha, hedh drejt pankinës shishen me ujë

Në minutën e 62 ka ardhur dhe zëvendësimi i parë për kuqezinjtë, ku nga fusha e lojës ka dalë Taulant Xhaka dhe vendin e tij e ka marrë Ergys Kaçe.

Por, në momentin e zëvendësimit Xhaka është shfaqur mjaft i nervozuar duke mos e pranuar daljen nga fusha. Ai ka marrë shishen e ujit dhe e ka hedhur në drejtim të pankinës. /newsport.al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028007984161377
array(1) { ["section"]=> string(86) "taulant-xhaka-nervozohet-pas-daljes-nga-fusha-hedh-drejt-pankines-shishen-me-uje-43195" }