Taulant Xhaka u nervozua së tepërmi sot por tani zgjedh këtë foto dhe jep një mesazh të fortë

Publikuar tek: sport, më 21:31 11-06-2016 Taulant Xhaka u nervozua së tepërmi sot por tani zgjedh këtë foto dhe jep një mesazh të fortë

Futbollisti i kombëtares Taulant Xhaka ka përjetuar emocione të forta ditën e sotme pasi iu desh të përballej me vëllanë në ndeshjen me Zvicrën.

Madje taulanti u nervozua në momentin kur trajneri Gianni De Biasi e zëvendësoi me Ergys Kaçen duke hedhur shishen e ujit nga pankina.

Por tashmë ai është qetësuar, ka zgjedhur këtë foto për të postuar për ndjekësit e tifozët ndërsa shkruan: “#emotional#Game#next#game#france#forza#albania @tx.34 @granitxhaka”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.046186923980713
array(1) { ["section"]=> string(99) "taulant-xhaka-u-nervozua-se-tepermi-sot-por-tani-zgjedh-kete-foto-dhe-jep-nje-mesazh-te-forte-43218" }