Taylor Swift në krahët e aktorit të famshëm duke shijuar një romancë sekrete

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:16 16-06-2016 Taylor Swift  në krahët e aktorit të famshëm duke shijuar një romancë sekrete

Ylli i muzikës pop Taylor Swift  e ka harruar përfundimisht ish të dashurin e saj Calvin Harris edhe pse kanë vetëm 2 javë që janë ndarë.

26-vjeçarja është parë teksa shijon mardhënien e re me aktorin 35-vjeçar, i cili mendohet të jetë James Bond-i i ardhshëm, ata janë fotografuar duke u puthur në bregdetin e oqeanit Atlantik.

Në fotot e publikuara janë bërë ditën e martë, dyshja duket shumë e dhënë pas njëri-tjetrit, duke u puthur dhe shtrënguar duart, duke lënë kështu të nënkuptohet se Swift e ka harruar përfundimisht.

teylor9.jpg

teylor7.jpg

teylor6.jpg

teylor3.jpg

teylor1.jpg

teylor.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020903825759888
array(1) { ["section"]=> string(82) "taylor-swift-ne-krahet-e-aktorit-te-famshem-duke-shijuar-nje-romance-sekrete-43698" }