Tayna arrin një tjetër sukses, nënshkruan kontratë me kompaninë e famshme muzikore, ja kur del kënga e re

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:38 09-07-2020 Tayna arrin një tjetër sukses, nënshkruan kontratë me kompaninë e famshme muzikore, ja kur del kënga e re Tayna

Suksesi i saj mesa duket nuk ka të ndalur. Tayna na ka dhënë një lajm "bombë" përmes rrjeteve sociale, lajm që na bën të gjithëve krenarë.

Reperja e talentuar bën me dije se ka nënshkruar një kontratë me kompaninë 'Sony Music' me qendër në Gjermani. Kjo kompani e famshme ka në menaxhim edhe shumë këngëtarë të tjerë me famë botërore.

“Jam shumë e lumtur që kam pranuar të punoj me Sony Music. Pas diskutimeve intensive, ne kemi vendosur që së bashku mund të bëjmë hapin tjetër të madh .Kështu që unë do të vazhdoj të zhvillohem artistikisht dhe të përqendrohem plotësisht në muzikë”, ka shkruar këngëtarja.

Kënga e re e Taynas në bashkëpunim me Sony Music label Epic Records pritet të lançohet këtë të dielë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0081961154937744
array(1) { ["section"]=> string(110) "tayna-arrin-nje-tjeter-sukses-nenshkruan-kontrate-me-kompanine-e-famshme-muzikore-ja-kur-del-kenga-e-re-213364" }