Tayna i shkel syrin fansave, me pantallona të kuqe dhe pa të brendshme? (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:01 28-02-2020 Tayna i shkel syrin fansave, me pantallona të kuqe dhe pa të brendshme? (Foto) Tayna

Tayna është padyshim një nga këngëtaret më të sukseshme vitet e fundit në vendin tonë.

Reperja me origjinë nga Kosova, është shumë aktive në rrjtin social 'Instagram', ku shpeshherë publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ajo ka postuar një video në 'Instastory', ku shihet të ketë veshur një palë pantallona të kuqe, të çara anësh, që të lënë përshtypjen se reprerja bukuroshe nuk ka veshur të brendshme.

Tepër provokuese, Tayna i shkel syrin gjithë fansave.

tayna.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012839078903198
array(1) { ["section"]=> string(81) "tayna-i-shkel-syrin-fansave-me-pantallona-te-kuqe-dhe-pa-te-brendshme-foto-196821" }