Tayna ‘kopjon’ Dua Lipën, poston fotografinë që lë pak vend për imagjinatën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:18 18-10-2020 Tayna ‘kopjon’ Dua Lipën, poston fotografinë që lë pak vend për imagjinatën Tayna

Reperja shqiptare, Tayna ka mahnitur fansat e saj mbrëmjen e sotme, teksa ka publikuar një fotografi ‘topless’.  

Këngëtarja është shfaqur e zhveshur nga mesi e lart, duke i lënë shumë pak vend imagjinatës.

Pjesët intime ishin fshehur nga flokët dhe me duar, njëjtë si Dua Lipa, e cila duket se ka qënë edhe muzë frymëzimi për reperen. Diçka të tillë e ka konfirmuar edhe Tayna.

‘Dua Lipa më bëri ta bëj këtë’ shkruan Tayna në përshkrimin e fotografisë.tayna.JPG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Eli Fara tregon historinë e ndarjes me ish-bashkëshortin: Ai u dënua për vrasje, unë shkova me vajzën në gjykatë dhe i kërkova divorcin, aty...
»
Article Logic
Execution time: 0.012785911560059
array(1) { ["section"]=> string(79) "tayna-kopjon-dua-lipen-poston-fotografine-qe-le-pak-vend-per-imagjinaten-224236" }