Tayna tregon sekretin, ja pse i rriten të pasmet çdo ditë e më shumë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:10 09-07-2020 Tayna tregon sekretin, ja pse i rriten të pasmet çdo ditë e më shumë (FOTO) Tayna

Ajo është padyshim një nga reperet më të njohura dhe më të suksesshme në Shqipëri e Kosovë, por jo vetëm. Bëhet fjalë për Taynën, këngëtaren e talentuar 23-vjeçare.

Ajo është shumë aktive në Instagram, teksa së fundmi ka publikuar foto tepër joshëse. Ç'ka bie në sy janë flokët e saj rozë dhe të pasmet bombastike që si duket sa vijnë e rriten.

Kjo e fundit i ka bërë shumë përshypje një fanseje, dhe nuk ka nguruar ta pyesë vetë këngëtaren se cili është sekreti. “Pse po rriten të pasmet e tua çdo ditë e më shumë?”.

komenti.JPG

Tayna nuk ka ngurruar t’i përgjigjet, duke i shkruar disa emoji ushqimesh, që lë të nënkuptojme se ajo ka ngrënë shumë këto kohë dhe ka shtuar peshë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098109245300293
array(1) { ["section"]=> string(79) "tayna-tregon-sekretin-ja-pse-i-rriten-te-pasmet-cdo-dite-e-me-shume-foto-213351" }