Taynën e 'tradhton' fustani, duket sikur nuk ka veshur fare të brendshme

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:44 13-08-2020 Taynën e 'tradhton' fustani, duket sikur nuk ka veshur fare të brendshme Tayna

Reperja e njohur shqiptare Tayna njihet jo vetëm për këngët e saj mjaft të dëgjuara, por edhe për format trupore që i ekspozon shpesh në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka pozuar me një fustan të gjatë dhe të kuq që i shkon shumë dhe duket mjaft seksi, por duket sikur ky fustan e ka "tradhëtuar" këngëtaren.

Bazuar në pjesën ku fustani është i hapur, duket sikur reperja nuk ka veshur fare të brendshme.

“Matura 2020”, ka shkruar Tayna pranë postimit dhe duket se kjo paraqitje ka të bëjë me ndonjë projekt të ri muzikor.

Screenshot_10-12.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093579292297363
array(1) { ["section"]=> string(76) "taynen-e-tradhton-fustani-duket-sikur-nuk-ka-veshur-fare-te-brendshme-217011" }