TCH largon Jonida Shehun dhe çon çështjen në gjykatë: Na prishi imazhin

Publikuar tek: barometri, më 07:22 24-10-2017 TCH largon Jonida Shehun dhe çon çështjen në gjykatë: Na prishi imazhin

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037894010543823
array(1) { ["section"]=> string(76) "tch-largon-jonida-shehun-dhe-con-ceshtjen-ne-gjykate-na-prishi-imazhin-96963" }