Të abuzosh me natyrën për një foto

Publikuar tek: bota, më 19:12 24-03-2016 Të abuzosh me natyrën për një foto

Jo rrallë ndodh të shikojmë rreth e rrotull njerëz të cilët abuzojnë me natyrën për një foto.

Me ardhjen e praverës natyra merr pamje tjetër dhe në Nanjing, Kinë, vendi duket mjaft rozë, turistët dynden në tempullin Jinming për të bërëë fotografi. Një grua e paidentifikuar kineze u fotografua ndërkohë që ngjitej në pemë me taka duke thyer degët e saj për një foto.

Gjithashtu një veprim tjetër të papranueshëm ka bërë edhe një tjetër vendas, ai ka goditur disa herë pemën për të hedhur lulet e saj në tokë thësht për një foto.

Pasi kanë arritur qëllimin e tyre ata janë larguar të pashqetësuar për fytyrat e ngrysura rreth tyre sikur asgjë të mos kishte ndodhur.

"Këta njerëz duhet të arrestohen dhe të ndiqen penalisht për shkatërrimin të pronës publike. Kjo është sjellje e papranueshme!" shprehen vendasit.

{gallery}natyre{/gallery}

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Cruz si Trump, komente kundër komunitetit mysliman
I vjedhin 1 kilogram kanabis nga shtëpia, telefonon policinë »
Article Logic
Execution time: 0.010722875595093
array(1) { ["section"]=> string(40) "te-abuzosh-me-natyren-per-nje-foto-35932" }