'Të bashkuar do ia dalim', Meta solidarizohet me fqinjët përtej detit, Presidenca 'vishet' me ngjyrat e flamurit italian

Publikuar tek: aktualitet, më 19:59 31-03-2020 'Të bashkuar do ia dalim', Meta solidarizohet me fqinjët përtej detit, Presidenca 'vishet' me ngjyrat e flamurit italian Presidenca

Godina e Presidencës është ndriçuar sot në mbrëmje me ngjyrat e flamurit italian, në shenjë solidariteti për fqinjët që janë tashmë të "mbërthyer" nga koronavirusi.

Krahas videos së publikuar në facebook, Meta shkruan: Itali ne jemi me ju, të bashkuar do ia dalim. Gjithçka do të shkojë mirë. 

Italisë i kanë ardhur shumë ndihma nga vende të ndryshme të botës, ku dhe Shqipëria ka bërë të sajën, duke dërguar 10 mjekë e 20 infermierë në ndihmë të stafit mjekësor në spitalin e Breshias.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009227991104126
array(1) { ["section"]=> string(121) "te-bashkuar-do-ia-dalim-meta-solidarizohet-me-fqinjet-pertej-detit-presidenca-vishet-me-ngjyrat-e-flamurit-italian-200831" }