Të çmendur pas Çiljetës, fansat nuk i rezistojnë dot këngëtares

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:04 18-10-2015

Ndonëse e jo më aq aktive sa dikur në tregun muzikor shqiptar, këngëtarja simpatike Çiljeta Xhilaga vazhdon të jetë një nga më të preferuarat në Shqipëri.

Çiljeta ka qenë e ftuar sot në emisionin “E Diell” në Top Channel, dhe pas skene fansat kanë nxituar të bëjnë foto me këngëtaren, për ta shpërndarë më pas në rrjetet sociale.

E gatshme dhe e buzëqeshur, Çiljeta është fotografuar me të rinjtë që ndodheshin pas kamerave.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028847932815552
array(1) { ["section"]=> string(68) "te-cmendur-pas-ciljetes-fansat-nuk-i-rezistojne-dot-kengetares-23395" }