Të dashuruar që në klasë të 5-të, ja se si i propozon për martesë

Publikuar tek: bota, më 21:29 19-06-2015

Dashuria e çiftit nga New Jersey, Sam Maccarone dhe Jessica Burzichelli, shkon shumë kohë pas. Ata u dashuruan në klasë të 5-të të shkollës fillore dhe që prej atij moment nuk janë ndarë asnjëherë.

Prandaj në tetor të 2014-të, Sam mendoi të organizojë një propozim martese të veçantë. Ai kërkoi ndihmën e kushëririt të tij dhe shokut të ngushtë duke organizuar një kamerë të fshehtë. Ai i tha të dashurës së tij se do të mernin pjesë në xhirimet e videos muzikore të kushëririt Matty, dhe Jessica nuk dinte asgjë për surprizën që e priste.

“Gjithmonë kam dashur diçka që të zgjasë për gjithmonë”, thotë Sam teksa tregon për momentin e fundit kur u ul në gjunjë me unazën ne dorë. “Isha shumë nervoz. Kisha përsëritur disa herë atë që do thë thosha, por kur u ula në gjunjë i harrova të gjitha, kështu që fola nga zemra ime”, tregon ai.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kim Jong-un pretendon se ka gjetur kurën kundër Sida-s dhe Ebola-s
Një tërmet i fuqishëm godet Kilin, nuk ka të dhëna për viktima deri tani »
Article Logic
Execution time: 0.011626958847046
array(1) { ["section"]=> string(70) "te-dashuruar-qe-ne-klase-te-5-te-ja-se-si-i-propozoi-per-martese-14049" }