Të dehur e të shtrirë në rrugë, ja si u festua Shën Valentini nëpër botë (Foto-Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:32 15-02-2020 Të dehur e të shtrirë në rrugë, ja si u festua Shën Valentini nëpër botë (Foto-Video) Të dehur për Shën Valentin

Dje, mijëra të dashururar nëpër botë festuan Shën Valentinin, ditën simbolike të të dashuruarve.

Mirëpo, për disa çifte në Birmingam, Newcastle apo Leeds, mbrëmja nuk shkoi ashtu siç duhej.

Disa prej tyre përfunduan të dehur, të shtrirë rrugëve, në krahët e njëri tjetrit. Disa prej tyre pinë aq shumë saqë u desh ndihma e ambulancës, për t’i transportuar në spital.

1_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Shumë çifte, mesa duket u panë të shpenzonin më tepër kohë të shtrirë në tokë, se sa të shijonin momentet që kishte rezervuar kjo ditë.

2_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Megjithatë disa çifte shfrytëzuan rastin për t’u kënaqur dhe u fotografuan duke u puthur dhe përqafuar në rrugë. Disa prej djemve mbanin të dashurën në kurriz ose në krahë.

11_-_Copy.jpg10_-_Copy.jpg9_-_Copy.jpg8_-_Copy.jpg7_-_Copy.jpg6_-_Copy.jpg5_-_Copy.jpg4_-_Copy.jpg13_-_Copy.jpg12_-_Copy.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087909698486328
array(1) { ["section"]=> string(89) "te-dehur-e-te-shtrire-ne-rruge-ja-si-u-festua-shen-valentini-neper-bote-foto-video-195302" }