Të diplomuarit pas trajnimit pajisen me çertifikata, por gabimet ortografike të lënë pa fjalë (DOKUMENTI)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:12 24-03-2017 Të diplomuarit pas trajnimit pajisen me çertifikata, por gabimet ortografike të lënë pa fjalë (DOKUMENTI)

Të diplomuarit e Mjekësisë Veterinare zhvilluan një trajnim një mujor, kundrejt një page prej 30 mijë lekësh (të reja) dhe në fund morën një çertifikatë, që në fakt ishte plot me gabime.

 Newsbomb.al mëson se gjatë ditës së djeshme u shpërndanë 70 çeretifikata nga presidenti i Urdhërit Veterinar, Thoma Puriqi dhe Edi Ferro, kryevetetineri i Shqipërisë në Ministrinë e Bujqësisë

Siç shihet dhe nga çertifikata e siguaruar nga newsbomb.al, gabimet ortografike janë të shumta.

Dokumenti:  

gabime.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I arrestuan dy djemtë, flet këshilltari i djathtë në Bashkinë e Shkodrës
Pajisje përgjimi apo lap-top? Misteri i ngjarjes që ka alarmuar gjithë Rinasin e mediet »
Article Logic
Execution time: 0.011831998825073
array(1) { ["section"]=> string(108) "te-diplomuarit-pas-trajnimit-pajisen-me-certifikata-por-gabimet-ortografike-te-lene-pa-fjale-dokumenti-73016" }