“Të dua Çuço. Veç për ty”, dedikimi i Delina Ficos për ministrin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:46 08-08-2015 “Të dua Çuço. Veç për ty”, dedikimi i Delina Ficos për ministrin Postimi i bashkeshortes se ministrit Bledi Çuçi

Delina Fico, bashkëjetuesja e Ministrit të Çështjeve Vendore, Bledi Çuçi ka vendosur t’i shprehë kështu mallin ministrit.

Zonja Fico gjendet në Gjeorgji dhe ka postuar këtë foto me dedikimin e veçantë, në murin rastësor: “Të dua Çuço. Veç për ty”, ndërsa komentet dhe pëlqimet edhe nga zyrtarët e qeverisë, kanë vërshuar. Kur e pyesin nëse e ka shkruar vetë Fico përgjigjet : "Jo,  jo! Kemi qeshur kur e pame kete foto e me paska zene malli me duket, se jam ne Gjeorgji".

Një nga miqtë, sakaq,  e paralajmëronse kjo foto do bëhet virale, dhe duket se ka të drejtë....

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029948949813843
array(1) { ["section"]=> string(66) "te-dua-cuco-vec-per-ty-dedikimi-i-delina-ficos-per-ministrin-17987" }