‘Të dua në Brazil’, ylli i Real Madridit fiksohet keq pas Taynës, biseda e tyre në Instagram

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:20 21-11-2019 ‘Të dua në Brazil’, ylli i Real Madridit fiksohet keq pas Taynës, biseda e tyre në Instagram Tayna

Vazhdojnë ngacmimet në distancë midis yllit të Real Madridit, Vinicius Jr dhe reperes së njohur shqiptare Doruntina Shala, e njohur me emrin artistik Tayna.

Ditën e djeshme, Vinicius i shkruan këmgëtares në Instagram Taynësdhe i kërkon të mbajë një koncert në Brazil.

‘Dua një show në Brazil’, shkruan Vinicius, ndërsa Tayna iu përgjigj: ‘Organizoje atëherë’.

Screenshot_1.jpg

Kujtojmë se vetëm një muaj më parë, futbollisti brazilian  publikoi një video duke dëgjuar këngën ‘Sicko’ të artistes shqiptare, dhe e etiketoi në profilin e tij i cili numëron mbi 8.1 milionë ndjekës. 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.041743993759155
array(1) { ["section"]=> string(92) "te-dua-ne-brazil-ylli-i-real-madridit-i-fiksuar-pas-taynes-biseda-e-tyre-ne-instagram-186656" }