Te Eni ‘’falen’’ të gjithë. Gratë e publikut i kërkojnë ndihmë, Juristja: Ik tani

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:49 09-06-2016

Te Eni Çobani, juristja e njohur që ka dhe një emision ndërmjetësimi në TV Klan ‘’falen’’ të gjithë. Gratë e publikut të ‘’E diela shqiptare’’,  i kërkojnë ndihmë për hallet që kanë.

‘’Ik tani! Na çmendën’’, u thotë Eni, teksa diskuton me to.

Por me të parë një vajzë që po i filmon, ato i kërkojnë me mirësjellje të largohet që të mund të flasin me juristen, që për hir së së vërtetës për shumë është kthyer në ‘’ëngjëllin mbrojtës’’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0083382129669189
array(1) { ["section"]=> string(80) "te-eni-falen-te-gjithe-grate-e-publikut-i-kerkojne-ndihme-juristja-ik-tani-42920" }