Të famshmit rikthehen në shkollë të lumtur sa më s'ka. FOTOT me fëmijët në ditën e parë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:47 13-09-2016 Të famshmit rikthehen në shkollë të lumtur sa më s'ka. FOTOT me fëmijët në ditën e parë

Si çdo shtator, edhe të famshmit emocionohen po aq sa fëmijët e tyre për “ditën e parë të shkollës”. Duke filluar nga personazhet e famshëm të humorit, e duke vazhduar tek personazhet e rëndësishëm të politikës, të gjithë kanë ndarë me ne përmes fotografive, një pjesës të emocionit të tyre.

Ja të famshmit që festojnë “ditën e parë të shkollës” të fëmijëve të tyre:

-Këshilltari i Ilir Metës për marrëdhëniet me publikun, zoti Emiliano Aleksi, i shoqëruar me djalin e tij Roelin dhe gruan.

shkolla5oki.png

-Aktori i portokallisë, Romir Zalla me gruan dhe fëmijët.

shkolla3ok.jpg

-Jul Deda me fëmijët e tij

 shkolla2ok.jpg

-Marin Orhanasi me gruan dhe djalin

 shkolla10ok.jpg

 

-Fëmijët e dietologes Blerina Bombaj

 

shkolla11ok.jpg

-Kastro Zizo me djalin e tij, Dankan

shkolla8ok.jpg

-Fëmijët e Zëvendëskryeministrit, Niko Peleshi

shkollapeleshi.jpg

 

 

-Fashion blogerja Irena Kita me vajzën e saj Sophie

 shkolla7ok.jpg

 

-Djali i këngëtares Julka Gramo 

shkolla9ok.jpg

-Roani, djali i balerinëve të njohur, Enadës dhe Gerd Vasos.

shkolla1ok.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010011196136475
array(1) { ["section"]=> string(92) "te-famshmit-rikthehen-ne-shkolle-te-lumtur-sa-me-s-ka-fotot-me-femijet-ne-diten-e-pare-52769" }