Të fiksuar pas Armando Dukës, ja fansat që nuk i ndahen presidentit në Palermo (FOTOT)

Publikuar tek: sport, më 12:46 24-03-2017 Të fiksuar pas Armando Dukës, ja fansat që nuk i ndahen presidentit në Palermo (FOTOT)

Veç sportistëve apo dhe pjesëtarëve të stafit teknik të Shqipërisë, Armando Duka është një tjetër personazh kuqezi që gëzon popullaritet të madh.

Presidenti FSHF-së sot në pritjen që komuniteti arbëresh ka organizuar për kombëtaren, i është dashur të kaloj disa momente të këndshme me disa tifozë specialë. Fëmijë të shumtë, një foshnje që ja kanë dhënë ta mbaj në duar dhe një vajzë e veshur me një kostum tradicional arbëresh, këto kanë qenë tifozët personal të Armando Dukës.

444.jpg

 111.jpg

 

 222.jpg

 

 

 666.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070829391479492
array(1) { ["section"]=> string(89) "te-fiksuar-pas-armando-dukes-ja-fansat-qe-nuk-i-ndahen-presidentit-ne-palermo-fotot-72992" }