Të ftuarat speciale të Sara Hoxhës i habisin të gjithë, pozojnë me pizhama (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:49 20-11-2016 Të ftuarat speciale të Sara Hoxhës i habisin të gjithë, pozojnë me pizhama (Foto)

Pas festës madhështore të trashëgimtares së Top Channel Sara Hoxha e cila është në pritje të fëmijës së saj të parë, të ftuarat e saj i kanë habitur të gjithë teksa kanë pozuar me pizhama në party-n e organizuar në shtëpinë e saj.

Ka qenë pikërisht motra e saj Lori Hoxha ajo që ka publikuar foton ku shihen të gjitha vajzat të veshura me pizhama të së njëjtës njgjyrë.

Mes lulesh dhe tullumbacesh Sara shihet plot buzëqeshje në ambientin ku mbizotëron ngjyra gri.

sara89.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021347999572754
array(1) { ["section"]=> string(84) "te-ftuarat-speciale-te-sara-hoxhes-i-habisin-te-gjithe-pozojne-me-pizhama-foto-60136" }