Te gjigandi zvicerian, Basel dëgjohen këngë shqip (Video)

Publikuar tek: sport, më 17:38 30-11-2015

Te kampionët e Zvicrës, Basel luajnë një numër i konsiderueshëm lojtarësh shqiptarë, të cilët e kanë shqiptarizuar sado pak këtë klub të madh.

Janë vetë lojtarët e Kombëtares shqiptare, ata që kanë shpërndarë këtë video në rrjetet sociale, ku në sfond është kënga më e re e reperit kosovar Mc Kresha në bashkëpunim me Gjikon.

Shkëlzen Gashi, Naser Aliji dhe Albian Ajeti kanë vendosur këtë këngë brenda dhomës së zhveshjes së skuadrës.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023124933242798
array(1) { ["section"]=> string(60) "te-gjigandi-zvicerian-basel-degjohen-kenge-shqip-video-26619" }