Të gjithë e besuan. Vajza që kërkoi “babain e fëmijës”, promovoi turizmin e Australisë (Video)

Publikuar tek: bota, më 12:10 02-09-2015

Historia e një vajze franceze pushtoi faqet e shumë mediave në mbarë botën por edhe në Shqipëri. Ajo realizoi një video, nëpërmjet së cilës kërkonte një djalë nga Australia me të cilin kishte kaluar një natë pasionante kur ishte atje me pushime.

Natalie Amyot pretendonte se pas aventurës kishte mbetur shtatzënë me djaloshin bukurosh në Sunshine Coast të Australisë. Por e vëtreta është krejtësisht ndryshe.

Ajo është një studente që ka mbaruar për Hoteleri-Turizëm dhe video e ideuar prej saj ishte thjeshtë një marketing i fshehtë për të promovuar turizmin në Sunshine Coast të Australisë.

Ndërsa “babai i fëmijës” në të vërtetë është drejtuesi i kompanisë turistike ku Natalie ishte punësuar.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011868000030518
array(1) { ["section"]=> string(88) "te-gjithe-e-besuan-vajza-qe-kerkoi-babain-e-femijes-promovoi-turizmin-e-australise-19768" }