Të gjithë e dinë se është shtatzanë, Zaimina shfaqet për herë të parë pasi u bë kryefjalë e “botës”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:54 12-07-2017 Të gjithë e dinë se është shtatzanë, Zaimina shfaqet për herë të parë pasi u bë kryefjalë e “botës”

E bukur, elegante dhe tepër provokuese di të shfaqet vetëm Zaimina e cila pavarësisht se ekspozon vazhdimisht linjat, jetën private është munduar ta mbajë sekrete deri në momentin që paparacët zbuluan gjithçka.

Prej disa muajsh kanë qarkulluar në internet foto të këngëtares së bashku me biznesmenin që i ka rrëmbyer zemrën që në moshën 17 vjeçare, gjë të cilën e ka treguar vetë ajo.

Edhe pse Zaimina nuk ka konfirmuar ende asgjë në lidhje me shtatzaninë me biznesmenin, burime pranë tyre kanë konfirmuar se një gjë e tillë është e vërtetë.

Lajmi bëri bujë të madhe në media dhe jo vetëm, por nga këngëtarja nuk pati asnjë reagim madje për disa ditë u mundua të qëndronte larg mediave sociale dhe daljeve televizive, deri në momentin që vendosi të urojë Florin dhe Arilenën për bashkëpunimin e ri “Nallane”.

Zai ka publikuar këngën  “Nallane” teksa uron këngëtarët. /Newsbomb.al/

 

 

1 2 3 ??? #smartass ?? E prisja ? nga ju te dy ? @iamflorimumajesi ?? @arilenaaraa ???

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024370908737183
array(1) { ["section"]=> string(102) "te-gjithe-e-dine-se-eshte-shtatzane-zaimina-shfaqet-per-here-te-pare-pasi-u-be-kryefjale-e-botes-85931" }