Të gjithë e mendonin të vdekur, gjendet gjallë 32 vjeçarja brenda kullës së djegur në Londër

Publikuar tek: bota, më 15:17 23-06-2017 Të gjithë e mendonin të vdekur, gjendet gjallë 32 vjeçarja brenda kullës së djegur në Londër

Të gjithë e mendonin të vdekur, por 32 vjeçarja gjendet gjallë brenda kullës së djegur në Londër.

Një grua që të gjithë menduan se ka vdekur nga zjarri masiv që ra në pallati nnë Londër është gjetur të gjallë.

Fadumo Ahmed me këtë emër ishte postuar fotografia e saj nëpër rrugët dhe lokalet e kullës nga miqtë që po përpiqeshin ta gjenin atë.

Ahmed jetonte në katin e 19-të të pallatit dhe në ditën që shpërtheu zjarri ajo mori të telefon të ëmën e saj për t’i thënë "Unë nuk mund të dal. Mirupafshim '.

32-vjeçarja u zbulua më vonë në spital, pasi ajo u gjet pa ndjenja në dysheme në katin e 18 nga një ekip zjarri.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Obama kritikon ashpër planet e Trump
Pamje të frikshme, adoleshenti merr plagë të rënda në duar por s'do ta besoni çfarë iu ndodh gishtave të tij »
Article Logic
Execution time: 0.010682821273804
array(1) { ["section"]=> string(97) "te-gjithe-e-mendonin-te-vdekur-gjendet-gjalle-32-vjecarja-brenda-kulles-se-djegur-ne-londer-83570" }