Të gjithë e njihni për luks të shfrenuar dhe linja bombastike, do çuditeni nga çmimi i rroba banjove të Marina Farës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:46 28-07-2017 Të gjithë e njihni për luks të shfrenuar dhe linja bombastike, do çuditeni nga çmimi i rroba banjove të Marina Farës

Marina Fara është një nga emrat më të lakuar në mediat shqiptare, përveç lidhjeve me biznesmenë dhe figura të njohura të ekranit, vajza  e këngëtares së mirënjohur Eli Fara  nuk ngurron asnjëherë të tregojë jetën luksoze që bën.

Të veshur tejet ekstravagante dhe shumë të ekspozuar e kemi parë Marinën  këtë periudhë në plazh, por pas këtyre rrobave në dukje luksoze fshihet një çmim modest.

Këto rroba banjo me temina që ka veshur Marina këtë fillim sezon, po të bësh një kërkim një faqet online në internet, një kostum identik me atë në foton e mëposhtme nuk kushton më shumë se 10.69 dollarë, megjithëse nuk dihet me saktësi ku i ka blerë moderatorja.

sdfsdfsdfsd.jpg

fggdfgdfdfh.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016205072402954
array(1) { ["section"]=> string(121) "te-gjithe-e-njihni-per-luks-te-shfrenuar-dhe-linja-bombastike-do-cuditeni-nga-cmimi-i-rroba-banjove-te-marina-fares-87631" }