Të gjithë e prisnin nesër në Kukës, ja pse do të mungoj sërish Enea Jorgji

Publikuar tek: sport, më 22:48 25-02-2017 Të gjithë e prisnin nesër në Kukës, ja pse do të mungoj sërish Enea Jorgji

Enea Jorgji nuk do të gjykojë asnjë ndeshje të kampionatit as në këtë javë të 23­-të të Superligës. Arbitri nga Elbasani vijon të jetë i dënuar, ashtu si një javë më parë për ndeshjen e kthimit të çerekfinales Teuta­-Vllaznia 2-­0.

Shkodranët shfaqën pakënaqësitë e tyre ndaj Enea Jorgjit për një 11­ metërsh të akorduar në favor të durrsakëve, i cili pas sfidës u cilësua nga specialistët e futbollit dhe ata të moviolës si një simulim i sulmuesit të Teutës dhe jo një faull nga ana e portierit të Vllaznisë.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11126589775085
array(1) { ["section"]=> string(79) "te-gjithe-e-prisnin-neser-ne-kukes-ja-pse-do-te-mungoj-serish-enea-jorgji-69969" }