Të gjithë i komentojnë barkun e rrumbullakosur, Olta Gixhari bëhet nostalgjike dhe poston foton para 1 viti: Një 'bombë' e vërtetë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:24 29-05-2020 Të gjithë i komentojnë barkun e rrumbullakosur, Olta Gixhari bëhet nostalgjike dhe poston foton para 1 viti: Një 'bombë' e vërtetë Olta Gixhari

Olta Gixhari së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave, ndoshta më shumë se kurrë më parë. Kjo për shkak se aktorja e talentuar e Teatrit Kombëtar është në një pritje të ëmbël, dhe çdo foto që poston, mezi pritet nga ne të gjithë.

Mirëpo Olta për një moment është bërë nostalgjike dhe ka postuar një foto para një viti, pa barkun e rrumbullakët. Asokohe bukuroshja paska qenë me pushime në Spanjë.

E veshur me një palë tuta dhe gjysëm bluze të bardhë, paksa transparente, Gixhari duket një “bombë” e vërtetë, si gjithmonë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097048282623291
array(1) { ["section"]=> string(133) "te-gjithe-i-komentojne-barkun-e-rrumbullakosur-olta-gixhari-behet-nostalgjike-dhe-poston-foton-para-1-viti-nje-seksi-e-vertete-208329" }