Të gjithë i shkruajnë Noizyt, reperi jep një premtim publik por thotë se nuk bën mrekullira

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:03 30-01-2017 Të gjithë i shkruajnë Noizyt, reperi jep një premtim publik por thotë se nuk bën mrekullira

Reperi Noizy është një nga më te suksesshmit në tregun muzikor shqiptar dhe tregon se shumë artistë i shkruajnë për të bashkëpunuar me OTR.

Reperi premton se maksimumi për një muaj do i njoftojë të gjithë ndërsa thotë se ai nuk bën mrekullira.

POSTIMI I NOIZYT:

“Shoh shum E-Mail per artistat qe duan Te lidhen me ne, per 1 muaj jemi gati per Te gjith ju, do ju japim 1 email Ku do Mund te na kontaktoni dhe dikush nga staffi do ju adresoje hap mbas hapi, Te gjith Do ju jepet shanci, por gjithcka varet nga ju, un nuk bej mrekullira tu jap talent dhe as deshiren per tu ber dikushi ne jete. Nese punon arrihe gjithcka. Mbas 1 muaj max do ju njoftojm per ket. #PROMISE”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074779987335205
array(1) { ["section"]=> string(96) "te-gjithe-i-shkruajne-noizyt-reperi-jep-nje-premtim-publik-por-thote-se-nuk-ben-mrekullira-67099" }