Të gjithë kanë ftohtë por jo Aurela Hoxha që nga diku larg provokon me këtë VIDEO

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:12 11-01-2017

current mood ?? -4?

A video posted by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Ndërsa ju jeni duke u ankuar nga i ftohti i madh që ka përfshirë vendin, Aurela Hoxha nuk e ka fare këtë problem.

Fashionistja dhe blogerja e njohur shqiptare ka shkuar me pushime në një vend të cilin na e mban sekret por na zbulon hiret e saj përmes një videoje provokuese që ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj në instagram.

Ndiqeni, për më tepër!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097448825836182
array(1) { ["section"]=> string(87) "te-gjithe-kane-ftohte-por-jo-aurela-hoxha-qe-nga-diku-larg-provokon-me-kete-video-65246" }