Të gjithë në fushatë, Nard Ndoka relaksohet në kafe

Publikuar tek: politike, më 13:48 26-05-2015 Të gjithë në fushatë, Nard Ndoka  relaksohet në kafe

Nard Ndoka duket se është i vetmi politikan që e ka marrë shtruar këtë fushatë elektorale.

Në një kohë që kolegët e tij shkojnë sa në një vend në tjetrin duke takuar banorë nga të gjitha zonat e Shqipërisë, Nard Ndoka ka zgjedhur thjesht të pijë një kafe dhe një ujë pa gaz në një nga baret e Tiranës. Edhe pse kohë dreke, kreu i PDK-së po shijon këtë moment relaksi shoqëruar edhe nga personazhe të njohur të hollivudit.

Në sfond, aty pas shpinës së kreut të PDK-së duken personazhe që kanë bërë histori si: Marilyn Monroe, Michael Jackson, Brad Pitt, Angelina Jolie, Elvis Presley  e të tjerë...

Fushata le të presë se fundja kohë me shi është sot!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010771036148071
array(1) { ["section"]=> string(56) "te-gjithe-ne-fushate-nard-ndoka-relaksohet-ne-kafe-11999" }