Të gjithë në terren të alarmuar, ish-deputeti i PS publikon pikturat e tij të pazakonta

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:29 02-12-2017 Të gjithë në terren të alarmuar, ish-deputeti i PS publikon pikturat e tij të pazakonta

Dje dhe sot një pjesë e mirë e politikanëve kanë zbarkuar në terren në zonat e përmbytura duke vëzhguar situatën nga afër.

Të gjithë kanë qenë nën tension, pasi shumë familje shqiptare janë përmbytur dhe kanë pësuar humbje të mëdha të parikuperueshme për mundësitë që kanë.

Ndërkohë ish-deputeti i PS Eduart Ndocaj ka publikuar jë kolazh nga pikturat e bëra nga dora e tij. Me këto piktura Ndocaj ka mbajtur dhe një ekspozitë, për t’i prezantuar para të gjithëve. Pasi la politikën i është përkushtuar tërësisht pasionit për pikturën. 

Screenshot_5_copy.jpg

23915885_881370362030270_4081050221731372394_n.jpg

bmjfgjfjfgj.jpg

hggjghk.jpg

44.jpg

443.jpg

222.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019014120101929
array(1) { ["section"]=> string(93) "te-gjithe-ne-terren-te-alarmuar-ish-deputeti-i-ps-publikon-pikturat-e-tij-te-pazakonta-101712" }