‘Të gjithë njëlloj’, Ngjela zbulon kryeministrin e vetëm shqiptar jo të korruptuar

Publikuar tek: politike, më 18:52 06-01-2018 ‘Të gjithë njëlloj’, Ngjela zbulon kryeministrin e vetëm shqiptar jo të korruptuar

Spartak Ngjela, i ftuar në News24 ka folur për politikat e ndjekura në Shqipëri dhe reformën në drejtësi. 

Sakaq, Ngjela ka zbuluar dhe kryeministrin e vetëm jo të korruptuar në Shqipëri që sipas tij është Pandeli Majko.

Sipas avokatit Ngjela, Pandeli Majko i cili ishte kryeminister i Shqipërisë gjatë viteve 1998-1999 dhe për një kohë të shkurtër gjatë vitit 2002, ka qënë i vetmi kryeministër dhe politikan që nuk korruptohej.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013006925582886
array(1) { ["section"]=> string(86) "te-gjithe-njelloj-ngjela-zbulon-kryeministrin-e-vetem-shqiptar-jo-te-korruptuar-105674" }