Të gjithë po presin ndeshjen, por shikoni cfarë ndodh në Kardif

Publikuar tek: sport, më 19:46 03-06-2017 Të gjithë po presin ndeshjen, por shikoni cfarë ndodh në Kardif

Jo vetëm tifozët e të dyja skuadrave Juventus dhe Real Madrid, port ë gjithë janë në ankth para fillimt të ndeshjes finlale të Uefa Champins League, mes dy skuadrave.

Por para fillimit të ndeshjes siç është bërë traditë tanimë është duke u mbajtur ceremonia hapëse e këtij evenimenti.

kardif.png

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0245361328125
array(1) { ["section"]=> string(68) "te-gjithe-po-presin-ndeshjen-por-shikoni-cfare-ndodh-ne-kardif-81113" }