Të gjithë sexy në ‘’Top Awards’’, por Albana Osmani i lë pa fjalë të gjithë. Zbuloni pse (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:32 25-06-2016 Të gjithë sexy në ‘’Top Awards’’, por Albana Osmani i lë pa fjalë të gjithë. Zbuloni pse (FOTO)

Të gjithë shumë sexy në ‘’Top Awards’’, veshur me klas dhe elegancë, por Albana Osmani i lë pa fjalë të gjithë me guximin për të dalë pa reçipeta. Një fustan që i rri bukur formave të moderatores, e cila ka guxuar së tepërmi.

Kuptohet që një pjesë e komentuesve në rrjetet sociale, i kujtojnë Osmanit se mund të kishte përdorur edhe ngjitëse për thithat e gjirit, kurse të tjerë e shohin plot adhurim.

 albanaosmanisexyok.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071299076080322
array(1) { ["section"]=> string(93) "te-gjithe-sexy-ne-top-awards-por-albana-osmani-i-le-pa-fjale-te-gjithe-zbuloni-pse-foto-44556" }