Të gjithë shkojnë në Francë, por gjesti i nënkryetarit të Bashkisë i kalon parashikimet (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 11:39 10-06-2016 Të gjithë shkojnë në Francë, por gjesti i nënkryetarit të Bashkisë i kalon parashikimet (FOTO)

Europiani duket se s’mund të lërë pa infektuar askënd. Të gjithë shqiptarët i kanë hedhur sytë drejt Francës në pritje të ditës historike për të gjithë vendin.

Sidomos politika s’mund të lërë rast pa marrë meritat për këtë gjë dhe pa u shprehur për arritjen historike të Kombëtares.

Shumë prej zyrtarëve të vendit do të jenë të pranishëm në Francë për të ndjekur nga afër ndeshjet e Kombëtares por edhe të përfaqësueseve të tjera, të cilat kanë mbështetur në vite.

Andi Seferi, nënkryetari i Bashkisë së Tiranës në pamundësi për të dhënë mbështetjen e tij nga afër Kombëtares në Francë ka zgjedhur në mënyrë simbolike ta shfaqë këtë mbështetje. Ai e ka nisur ditën e sotme të punës duke mbajtur të veshur fanellën e përfaqësues sonë kombëtare.

Gjesti i Seferit i kalon parashikimet që mund të kemi për një zyrtar të administratës, por e premtja, ta jep këtë mundësi: veshje casual dhe kapele para kompjuterit.

andiseferi3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026484966278076
array(1) { ["section"]=> string(97) "te-gjithe-shkojne-ne-france-por-gjesti-i-nenkryetarit-te-bashkise-i-kalon-parashikimet-foto-43072" }