Të gjithë sytë "pingul" mbi Çiljetën por askush se kishte vënë re këtë detaj tek ajo

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:33 10-07-2017 Të gjithë sytë

Sa herë përmendet emri Çiljeta Xhilaga, të gjithëve padyshim iu vjen në mendje pamja e saj mjaft e këndshme dhe tërheqësë.

Çiljeta prej vitesh është konsideruar në media si një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar, natyrale dhe pa ndërhyrje.

Së fundmi është përfolur përfolur edhe për ndërhyrjen kirurgjikale në hundë, të cilën siç ka pranuar vetë këngëtarja e ka bërë për shkak të një fiksimi.

Edhe pse të gjithë kanë qenë kuriozë për gjithçka të këngëtares duke e ndjekur hap pas hapi askush nuk e kishte vënë re se ka vënë tela. /Newsbomb.al/

gfg.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02198600769043
array(1) { ["section"]=> string(88) "te-gjithe-syte-pingul-mbi-ciljeten-por-askush-se-kishte-vene-re-kete-detaj-tek-ajo-85662" }