Të gjithë sytë te Brazili, por ja kush është tifozja më e bukur e BOTËRORIT

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:03 22-06-2018 Të gjithë sytë te Brazili, por ja kush është tifozja më e bukur e BOTËRORIT Ana Chernova

Ndërkohë që të gjithë ndjekësit e futbollit po ndiqnin me ëndje ndeshjen mes Kosta Rikës dhe Brazilit, një lajm mjaft soft po bën xhiron nëpër media.

Bukuroshja ruse Anna Chernova ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me setin e saj të fundit me bikini, ku padyshim që ia ka dedikuar të gjithin kombëtares së saj të zemrës, Rusisë.

31 vjeçarja me profesion modele, njihet gjërësisht për fotot e saj provokuese në rrjetet sociale, por kësaj here ka marrë edhe ‘çmimin’ tifozja më e bukur.

Zgjedhje e mirë!

2-48.jpg

9ccd238c3cf65d9755e4065db11bdc3c.jpgfe1d29841be983f6fd64ea9259c2e089.jpgd3cbb3764634eb5d0fbf4cd7e8f84eb0--anna-anastasia.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mozzik ka një lajm të keq për të gjithë dashamirësit e muzikës së tij
Rudina Xhunga feston ditëlindjen, bashkëshorti bën urimin e veçantë »
Article Logic
Execution time: 0.010829210281372
array(1) { ["section"]=> string(81) "te-gjithe-syte-te-brazili-por-ja-kush-eshte-tifozja-me-e-bukur-e-boterorit-125365" }