Të gjithë të çmendur pas Ken Krist, hera e parë kur Rama u ul në gjunjë për të (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:32 22-06-2016 Të gjithë të çmendur pas Ken Krist, hera e parë kur Rama u ul në gjunjë për të (FOTOT)

Ken Krist është fëmija më i famshëm në Shqipëri për momentin. Kjo falë atyre fotove të mrekullueshme në Francë, ku kaçurrelsi bjond, me mustaqe dhe kostum popullor, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Foton e tij e shpërndau edhe vetë kryeministri Rama.

Por kjo nuk është hera e parë që kryeministri e bën këtë.

Dy vite më parë, Rama është ulur në gjunjë për të përqafuar Kenin në shfaqjen e tij të parë në Teatrin e Operas dhe Baletit “Madam Butterfly” që vodhi zemrat e të gjithëve, nga kreu i qeverisë te sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho.

Për më shumë shikoni këto foto emocionuese!

 

ken11.jpg

ken.jpg

ken1.jpg

ken2.jpg

ken3.jpg

ken4.jpg

ken5.jpg

kewn6.jpg

ken7.jpg

ken8.jpg

ken9.jpg

ken10.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071280002593994
array(1) { ["section"]=> string(89) "te-gjithe-te-cmendur-pas-ken-krist-hera-e-pare-kur-rama-u-ul-ne-gjunje-per-te-fotot-44256" }