'Të gjithë të duan pas vdekjes', muzika e Dolores O’Riordan shitet 900% më shumë se kur ishte gjallë

Publikuar tek: bota, më 17:01 16-01-2018 'Të gjithë të duan pas vdekjes', muzika e Dolores O’Riordan shitet 900% më shumë se kur ishte gjallë

Bota e muzikës pësoi humbje të madhe pas vdekjes së pashpjegueshme të këngëtares së famshme Dolores O’Riordan.

Vdekja e saj bëri që muzika e saj solo të shitej për 900% më shumë se para se të vdiste. 

Albumi i The Canberries “Something Else’ ka arritur rekord shitjesh si kurrë më parë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011784076690674
array(1) { ["section"]=> string(103) "te-gjithe-te-duan-pas-vdekjes-muzika-e-dolores-o-riordan-shitet-900-me-shume-se-kur-ishte-gjalle-106774" }