Të gjithë të menduar, përveç Metës (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 16:50 19-03-2016 Të gjithë të menduar, përveç Metës (FOTO)

Mediet raportuan sot për çfarë ndodhi gjatë Kongresit të Partisë Socialiste. Kryesisht u morëm me atë çfarë thanë udhëheqësit dhe politikanët socialistë, duke na shpëtuar momentet ‘’në prapaskenë’’.

Ky është pikërisht një nga ato momente. Askush nuk është i qeshur, as Edi Rama, as Gramoz Ruçi, as Massimo D’Alema, përveç Ilir Metës.

Një buzëqeshje e lehtë, krejt ndryshe nga meditimi plot shqetësim i Ramës dhe Ruçit...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009044885635376
array(1) { ["section"]=> string(44) "te-gjithe-te-menduar-pervec-metes-foto-35516" }