“Të janë varur cicat te këmbët”, Genta e Big Brother kërkon që populli t’ja sponsorizojë silikonin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:20 10-10-2016 “Të janë varur cicat te këmbët”, Genta e Big Brother kërkon që populli t’ja sponsorizojë silikonin

Ish-banorja e Big Brother Albania, Genta Gjalpi është përfshirë në një debat të gjerë me fansat e saj në Instagram, pasi dikush ia ka sharë gjokset.

Pasi është kpur në mesazhe private, sipas saj me një femër, dhe me shumë mundësi “xheloze”, Genta ka vendosur ta tregojë bisedën në publik, madje shpreson që të mbidhen shumë para për ta bërë gjoksin me silikon.

Screasdfw3rtsdfgnshot_1.jpg

“Dmth nuk di ca me thën sepse ato që shkruajn shajn dhe ofendojn jan veç femrat, dhe ksaj gocës ktu i vjen për të vjell se nuk i pelqëjn cicat e mija. mirë Ok atëherë ishalla ka shum si kjo ti mbledhin lekët dhe të mi bëjn sillikon”, shkruan Genta Gjalpi.

Ssdftsdfgshot_1.jpg

Sadq3rsgsfgggggnshot_1.jpg

Ssd3rtasdgnshot_1.jpg

Scresdrfw34stfgsfgnshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030102014541626
array(1) { ["section"]=> string(101) "te-jane-varur-cicat-te-kembet-genta-e-big-brother-kerkon-qe-populli-t-ja-sponsorizoje-silikonin-55723" }