“Të ka lali shpirt, të ka Oni xhan...”, çfarë mund të bësh për 2 mijë lekë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:15 23-02-2016

Kjo është një video e realizuar nga televizioni lokal i Vlorës që përmes humorit tregon në fakt mjerimin e madh në ditët e sotme.

Një burrë në nevojë, merr 2 mijë lekë të vjetra nga një “pronar” që kujdeset ta përsëritë disa herë këtë fakt. Ai i kërkon 2 mijë lekë të tjera por pasi nuk i merr, mjaftohet me aq dhe nis të këndojë në një version tjetër këngën “Të ka lali xhan” ndërkohë që nuk i shpëton as syve kureshtarë të kalimtarëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0040960311889648
array(1) { ["section"]=> string(73) "te-ka-lali-shpirt-te-ka-oni-xhan-cfare-mund-te-besh-per-2-mije-leke-33324" }