Të kapur dorë për dore, djali i Arnold Shvarzeneger fotografohet me të dashurën shqiptare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:01 13-11-2019 Të kapur dorë për dore, djali i Arnold Shvarzeneger fotografohet me të dashurën shqiptare

Djali i Arnold Zhvarzenegerit, Jozeph Baena, është fotografuar sërish me të dashurën e tij shqiptare, Niki Dodaj, në Uest Hollivud.

Ata janë shfaqur të kapur dorë për dore dhe duken tepër të dashuruar.

Niki Dodaj është një vajzë me prindër shqiptarë, të cilët kanë emigruar në SHBA që në vitet ’90.  Ajo është po ashtu 21 vjeçe, dhe është diplomuar për menaxhim biznesi në Kaliforni.

Joseph Baena është fëmija që Shvarzeneger e pati me një punonjëse te shtëpia e tij. Aktori e pranoi atësinë në vitin 2011 dhe vihet re një ngjashmëri shumë e madhe.

20952404-7680831-image-m-17_1573646721233.jpg

dvdr1bdrbpb22br.jpg

nickydodaj_11375327_1518115228512749_783409768_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027485847473145
array(1) { ["section"]=> string(95) "te-kapur-dore-per-dore-djali-i-arnold-shvarzeneger-fotografohet-me-te-dashuren-shqiptare-185770" }