Të katërt bashkë, vëllezërit Veshaj kapen mat me Jonidën dhe Borën nga liqeni

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:08 23-09-2019 Të katërt bashkë, vëllezërit Veshaj kapen mat me Jonidën dhe Borën nga liqeni

Kohët e fundit, vëllezërit Veshaj kanë qenë në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjeve të tyre të dashurisë.

Në fillim doli lajmi se Romeo ishte në një lidhje me këngëtaren Jonida Maliqi, më pas vëllai tjetër Donaldi në një marrëdhënie me moderatoren Bora Zemani.

Fotot e kapura 'mat' herë pas here bën që gjithçka të konfirmohej. Por mesa duket dashuria e djemëve nuk mbetur vetëm në kuadrin e një eksperience të re, por ka filluar të bëhet serioze.

Së fundmi, çiftet janë fotografuar tek liqeni i Tiranës, ku bashkë me ta ishte edhe djali i Jonidës, Dani.

Tashmë ata duken se nuk fshihen më, duke u shfaqur publikisht në publikë.

xx.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029396057128906
array(1) { ["section"]=> string(83) "te-katert-bashke-vellezerit-veshaj-kapen-mat-me-joniden-dhe-boren-nga-liqeni-179524" }