“Te kjo ambulancë mund të jetë dikush që po e ekzekuton shteti”, gazetari fotografon situatën kaotike në Tiranë

Publikuar tek: rajon, më 17:19 23-12-2016 “Te kjo ambulancë mund të jetë dikush që po e ekzekuton shteti”, gazetari fotografon situatën kaotike në Tiranë

Gazetari Klodian Tomorri ka publikuar nga profilin e tij në “Facebook” dy foto që tregojnë për situatën kaotike që është krijuar në hyrje të Tiranës si pasojë e trafikut të rënduar.

Tomorri ironizon edhe punën e kryebashkiakut Erion Veliaj, ndërsa në mes të trafikut një autoambulancë qëndron e bllokuar pa patur asnjë mundësi për të dërguar me shpejtësi në spital të sëmurin.

“Keni të fala nga Lali, administratori më i zoti dhe zyrtari më puntor në Ballkan. Tek ajo ambulanca mund të jetë dikush që po e ekzekuton shteti. P.s. të lumtë pushka mor dak. Më thellë më thellë se ashtu të duan më shumë”, shkruan gazetari.

15589727_10209825165160516_2556189875017190390_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ali Ahmeti fton në takim liderët e partive të tjera shqiptare, do vendosin për koalicionin
Shkuan për të vjedhur sërish brenda muajit banesën, arrestohen 2 të rinjtë shqiptarë në Itali »
Article Logic
Execution time: 0.010585069656372
array(1) { ["section"]=> string(114) "te-kjo-ambulance-mund-te-jete-dikush-qe-po-e-ekzekuton-shteti-gazetari-fotografon-situaten-kaotike-ne-tirane-63560" }