Të marrosur pas borës, artistët shqiptarë në botë publikojnë fotot e shkrepura këtë mëngjes nga Amerika, Gjermania dhe Turqia…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:42 18-01-2016 Të marrosur pas borës, artistët shqiptarë në botë publikojnë fotot e shkrepura këtë mëngjes nga Amerika, Gjermania dhe Turqia…

Të marrosur pas borës dhe sigurisht që nuk mund të qëndrojnë dot pa publikuar në profilet e tyre momente me bardhësinë e borës.

Aktorja Eliza Dushku nga SHBA, këngëtarja Ledina Çelo nga Gjermania, aktori Shyqyri Çaushaj nga Turqia publikojnë tri foto për të na treguar se sa e adhurojnë borën.

elizadushkubora

shyqyricaushajbora

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027996063232422
array(1) { ["section"]=> string(129) "te-marrosur-pas-bores-artistet-shqiptare-ne-bote-publikojne-fotot-e-shkrepura-kete-mengjes-nga-amerika-gjermania-dhe-turqia-30272" }