Të mbathurat e grisura të Shukri Xhelilit, shkundet rrjeti me humor e ironi (Komentet më pikante)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:20 13-05-2016 Të mbathurat e grisura të Shukri Xhelilit, shkundet rrjeti me humor e ironi (Komentet më pikante)

Ditën e djeshme është publikuar një videoskandal i kryebashkiakut të Dibrës Shukri Xhelili i cili i ka kërkuar seks një vajze në kërkim të vendit të punës.

Në video duken edhe të brendshmet e grisura të kryebashkiakut. Kaq ka mjaftuar që rrjeti të shpërthejë në humor e ironi. Më poshtë do mund të lexoni disa nga komentet e statuset më pikante të personazheve të njohur.

Genti Minga

Duhet të depilohemi e të bëjmë kujdes me corapet dhe brekët, t'i kemi të gjitha në rregull, për çdo rast. Se sot nuk është frike te dalesh ne video, tmerri është se mund të mos dalësh bukur, mund të dalesh me arna dhe vrima gjithandej. Ose dhe i pahekurosur. Ps: Kujtdo që i bie në të ardhmen ndonjë videoja ime në dore, ju lutem futini ndonjë filter para se ta nxirrni. Faleminderit!!

Helidon Tahiraj

Javë brekësh në një vend kastriotësh me brekë nëpër këmbë. Filloi java me lajmin për lojtarët e Korabit të Peshkopisë që bridhnin me brekë nëpër fushë duke ndjekur ata të Kastriotit dhe mbyllet me brekët e Kryetarit të Bashkisë së Peshkopisë

Erion Kristo

Kryetari i bashkise donte seks per vend pune. Ai i kishte breket me vrime. E ka pasur si sistem ajrosje. Sepse pordha e madhe gris breket e veta.

Flavio Qarri

Ishim skandalizuar nga mbertheckat por do na dalin ne makthe keto breçkat. Prova me e mire qe e gjithe rilindja eshte vetem fasade. Nga jashte shkelqim nga brenda llum bythgrisur.

Fatma Haxhialiu

Te ishim jashteshtetit Shukriun me famen qe beri me breket e grrisura, e kishte marre Calvin Klein si imazh te brendshmesh, po ce do vend leshi jemi ne e qameti ketu, Niko Peleshi si imixh i brekve te Korces mund ta marre qyqin.

Edmond Arizaj

Manual per kryetaret e bashkise

1) Mos firmosni vendin e punes, pa mbaruar "pune" me pare

2) Mos ikni 4 ore larg per 5 minuta pune

3) Mos tregoni historite e kaluara

4) Mos flisni me percmim per gruan nese s'keni mbaruar "pune"

5) Mos i mbani makinat me xhama te zinj, transparenca mund t'ju shpetoje

6) Sido qe te jete, kontrolloni njehere breket para se te dilni nga shtepia

Armando Babani

Mo mir me t'shtyp makina MUTIT se sa me t'Q* Shukriu.....tha nje vajze e ndershme, duke dale nga pubi, ne bllok....!

br2.jpg

br1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092148780822754
array(1) { ["section"]=> string(100) "te-mbathurat-e-grisura-te-shukri-xhelilit-shkundet-rrjeti-me-humor-e-ironi-komentet-me-pikante-40313" }