Të mbysësh foshnjën me “duart e tua”, gruaja shtatzënë konsumon heroinë në makinë

Publikuar tek: bota, më 18:29 27-10-2017 Të mbysësh foshnjën me “duart e tua”, gruaja shtatzënë konsumon heroinë në makinë

Një grua shtatzënë në pritje të fëmijës së saj të katërt, rreth moshës 40-vjeç, është kapur duke pirë heroinë në makinë. Bëhet fjalë për Louise Stone, e cila kishte parkuar automjetin në një park në Parkun e Pijetore në Cheadle, Staffordshire.

Mësohet se zonja ishte e papunë dhe ky ka qenë shkaku që ka filluar konsumin e lëndëve narkotike. Sipas policisë ajo ishte në makinë së bashku me vajzën e saj 14 vjeçarë, në kohën që ka konsumuar kokainë.

Pirja e lëndëve narkotike është tepër e dëmshme në rrethanat e 40 vjeçares, e cila është në pritje të fëmijës së 4. Bëhet me dije Stone është gjobitur për posedim të kokainës sakaq është shprehur e penduar për veprimin që ka bërë. Në një situatë të tillë, ajo mund edhe të shkaktojë vdekjen e foshnjës së saj.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011251926422119
array(1) { ["section"]=> string(84) "te-mbysesh-foshnjen-me-duart-e-tua-gruaja-shtatzene-konsumon-heroine-ne-makine-97447" }