Të miturit arrestohen në sy të prindërve dhe psikologut, policia tregon si ndodhi ngjarja

Publikuar tek: aktualitet, më 11:29 17-02-2017 Të miturit arrestohen në sy të prindërve dhe psikologut, policia tregon si ndodhi ngjarja

Policia ka vënë në pranga dy të mitur 15 dhe 16 vjeç në prani të prindërve dhe psikologut pasi janë kapur me lëndë narkotike.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se janë arrestuar shtetasit me iniciale M. B dhe F. H, të datëlindjes 15 vjeç dhe 16 vjeç banues në Tiranë, sepse ju gjetën e sekuestruan 440 gram me gjithë amballazh, bimë e dyshuar narkotike e llojit Cannabis Sattiva.

Materialiet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë për veprime të mëtejshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bushati përgëzime Kosovës në 9-vjetorin e pavarsisë: Procesi i integrimit europian dhe euro-atlantik është i pakthyeshëm
U përlpas dje me motor dhe mohoi gjithçka por ka një detaj të rëndësishëm që tradhton Bjordin e Big Brother »
Article Logic
Execution time: 0.011577844619751
array(1) { ["section"]=> string(94) "te-miturit-arrestohen-ne-sy-te-prinderve-dhe-psikologut-policia-tregon-si-ndodhi-ngjarja-69023" }